Strojné čistenie podláh - Priemyselné podlahyNadobudnúť v oblasti upratovacích a čistiacich prác viac ako dvadsať rokov praxe, to je v prvom rade veľký a trvalý záväzok, ktorý zahŕňa firmu, zákazníka i používané technológie. Naša upratovacia spoločnosť A SERVIS LIPKA k takýmto subjektom patrí a každý deň si plne uvedomuje, čo takáto situácia so sebou prináša. Čistenie podláh Bratislava.Tryskanie priemyselných podláh - Brúsenie podláh

Prirodzene, dve desaťročia boli otvoreným priestorom, kde naši zamestnanci zvládli stovky a tisícky prípadov čistenia a ošetrovania najrôznejších povrchov. Zákazníci vždy oceňovali prístup, kvalitu a precíznosť, ktoré sprevádzali a sprevádzajú každú zákazku.

Aj z tohoto dôvodu potom netreba mať zbytočné obavy a obrátiť sa na nás s akýmkoľvek problémom, ktorý s týka nami ponúkaných služieb v oblasti upratovania. Nie je vôbec podstatné, či svoj problém vnímate ako kuriózny alebo rozsahom neveľký, sme tu vždy pre vás a radi pomôžeme.

Prijmite aj vy moderné trendy…

Priemyselné podlahy, liate podlahyPrijmite aj vy moderné trendy a venujte svoj cenný voľný čas sami sebe. Niet sporu o tom, že žijeme náročnú a nejednoduchú dobu, takže upratovanie s ľadovým pokojom prenechajte na odborníkov a skúsených profesionálov.Priemyselné čistenie podláh

Je predsa celkom samozrejmé, že čoraz vzácnejší voľný čas by mal rozvážny a rozumne uvažujúci človek venovať v prvom rade sebe, svojim koníčkom a prirodzene svojej rodine a priateľom. Z tohoto pohľadu ide o krok, ktorý je celkom v súlade s predstavami 21. storočia.

Spoločnosť A SERVIS LIPKA v súčasnosti ponúka a realizuje široké spektrum upratovacích činností na niekoľkých európskych trhoch. Pochopiteľne, že ani v tomto smere neostávame pri naučenom a poznanom. Naši zamestnanci aj vedenie spoločnosti sa neustále vzdelávajú a pripravujú na nové výzvy vo svojej oblasti.

Firma tak kontinuálne inovuje dlho zvládnuté postupy a technológie, takže v dnešnej podobe je A SERVIS LIPKA spoločnosťou nanajvýš modernou, stojacou na samej špičke poznaných a využívaných technológií.

Odborníci a zamestnanci firmy…

Priemyselné upratovanie a čistenie podláhOdborníci a zamestnanci firmy čistenie podláh Bratislava sú preto vždy pripravení našim zákazníkom adekvátne poradiť, zorientovať ho a pomôcť. Portfólio našich služieb je skutočne široké a veľmi pestré. Siaha od umývania okien, cez čistenie výkladov a výloh až po odstraňovanie graffiti a účinnú prevenciu proti vandalom.Hĺbkové čistenie tvrdých podláh

Dôležitou a veľmi vyhľadávanou zložkou našej celkovej ponuky vždy bolo a ostáva vysokokvalitné strojové čistenie kobercov a podláh. Koberce a podlahy tvoria pre našich zákazníkov akúsi nepísanú „srdcovku,“ k čomu nesporne prispieva aj nami poskytovaná kvalita odvádzanej práce, a to v každom smere.

Mimoriadne dôležitú zložku vo sfére nami poskytovaných služieb predstavuje používaná technika. Zdá sa nám to občas takmer magické, ale strojové čistenie dokáže vždy účinne pomôcť pri zvládaní mnohých nečakaných, a často poriadne zamotaných problémov na podlahách našich ctených zákazníkov.

Vždy je to niečo iné…

Strojové čistenie podláh - Odborné tepovanie a dezinfekciVždy je to niečo iné. Raz ide o úspešné zvládnutie rokmi zašliapanej špiny a rôznych nečistôt na podlahe starého domu po rodičoch. Inokedy likvidujeme množstvo fŕkancov a fľakov po zaschnutých farbách, chemikáliách alebo olejoch. V ďalšom prípade išlo o silnú vrstvu stavebných materiálov, ktoré na podlahe zostali po rekonštrukčných prácach.Priemyselné čistenie - Upratovanie bytov a spoločných priestorov

Moderné čistiace technológie, ktoré v spoločnosti A SERVIS LIPKA už roky využívame, ešte nikdy v našich rukách nezlyhali. Aj tu sa dá zrejme nájsť jeden z podstatných dôvodov, prečo meno našej firmy tvorí v súčasnosti vysoko cenenú a vyhľadávanú visačku kvality v náročnej oblasti upratovacích služieb, a to už mnoho rokov.

Mnoho nových objednávok máva charakter priateľského odporúčania, kedy jeden zákazník poradí inému, že práve naša firma vyrieši jeho problém s čistotou podlahy najlepšie. Takéto prípady nás vždy veľmi tešia a povzbudzujú. Sú pre nás jednoznačným dôkazom, že dobré meno, kvalitná práca a ústretový prístup, dokážu ku nám priviesť ďalších klientov.

Nezasvätenému sa dokonca…

Čistenie priemyselných a domácich podláhNezasvätenému sa dokonca môže zdať, že sa v našej činnosti často venujeme aj celkom banálnym zákazkám, ktoré by iné firmy odložili s poukazom na nefektívnosť. Objednávka spred niekoľkých týždňov, ale pozornému oku dokazuje pravý opak.Čistenie priemyselných a domácich podláh

V tom čase nám zavolala jedna verná a vždy veľmi príjemná zákazníčka. Už mnoho rokov sa firma A SERVIS LIPKA pravidelne stará o všetky okná v jej byte, čo však u mnohých našich klientov nie je nič prekvapivé, keďže obidve strany takéto trvalé vzťahy vítajú.

Je preto pochopiteľné, že sa po istom čase k sebe chováme už ako dobrí priatelia, prirodzene s úctou a rešpektom, ktoré do vzťahu klient-firma jednoznačne patrili a patria. Pani bola s našimi službami vždy a po každej zákazke mimoriadne spokojná.

Dôkazom tohoto odvážneho tvrdenia…

Strojové čistenie podláh BratislavaDôkazom tohoto odvážneho tvrdenia nech je fakt, že naše pravidelné upratovacie služby realizujeme už pomerne dlhý čas i u jej dvoch susediek z poschodia a niekoľkých blízkych priateliek. Prirodzene, každý z týchto kontaktov vznikol na základe priameho doporučenia našej klientky, čo si zvlášť ceníme.Umývanie podlahy - rýchle a hospodárne čistenie

Takže pani nám volala s prosbou o rýchlu pomoc. Keďže kúpeľnu mala v ten deň obsadenú iným členom rodiny, rozhodla sa, že si nechty nalakuje v kuchyni. Poznášala si sem niekoľko druhov lakov, všetky ženské propriety a kadejaké nevyhnutné maličkosti.

Potom nadšene otvorila balkónové dvere a pustila sa do skrášľovania nôh i rúk. Dôvod bol pre ňu viac ako potešujúci. Za oknami konečne nastúpili prvé, skutočné letné dní a s nimi aj farebné relax plány na pár bronzových dní niekede pri osviežujúcej vode.

Naša klientka sa k lakovaniu vraj posadila dosť krkolomne a okolo stola sa musela takmer obtočiť, ale inak to s prstami na nohách ani veľmi nešlo. Postupovala pomaly a obozretne, popritom fajčila cigaretu, pila ranu kávu a počúvala niečo v rádiu.

Podľa jej slov sa cítila dokonca oveľa lepšie…

Podľa jej slov sa cítila dokonca oveľa lepšie ako v stiesnenej kúpeľni. Všetko teda išlo celkom dobre, až do chvíle, keď jej cinkol mobil. Zafungoval však škodoradostný zákon schválnosti, takže mobil videla vibrovať kúsok od nej, na kuchynskej linke.

Samozrejme, v dobrej nálade sa snažila byť dynamická a šikovná, ergo rozhodla sa vstať ako v americkom filme o tých skvelých, moderných ženách, čo zvládajú desať vecí jednou rukou. Odrazu jej ale prekážalo všetko, čo okolo seba videla. Horiaca cigareta, plochá muzika, zavadzala jej pokrútená noha a tísíc iných drobností.

Celkom logicky preto do stola prudko vrazila kolenom. Stojac už na jednej nohe, roztancovaný stôl za sebou potiahla druhým chodidlom, pričom bezmála spadla. Následok tejto komickej akrobacie sa dal v podstate očakávať.

Polovica vecí zo stola popadala rovno na tmavú keramickú dlažbu. Čo sa mohlo, to sa rozbilo, následne rozlialo a hneď zrána bolo vymaľované. Ako sama povedala, na sekundu mala dokonca absurdný pocit, že asi rovno skočí z okna.

Úprimne povedané…

Strojové hĺbkové čistenie, impregnácia, voskovanie podláh BratislavaÚprimne povedané, ten pohľad na dlažbu by potešil hádam len masochistu. Porozlievané laky na nechty vytvorili na kuchynskej dlažbe niekoľko nepekných farebných máp a škvŕn. Samozrejme, že lak ticho pozatekal aj do špár medzi dlaždicami, takže z kuchyne sa stalo niečo ako bojová zóna.

Pochopiteľne, všetky nechty boli v zlomku sekundy zabudnuté a vysnívaný letný relax sa premenil na horu papierových obrúskov, odlakovač, vedro s vodou a spotené čelo. Ešte stále nahnevaná do telefónu konštatovala, že čo-to síce zvládla, ale kuchyňa vyzerá fakt príšerne, odhliadnuc od pocitu totálneho zmaru a nekončiaceho stresu.

Takže má na nás v tejto chvíli iba dve, ale životne dôležité otázky. Kedy najrýchlejšie môžeme ku nej prísť a ako dlho potrvá, kým ju zbavíme tej lepiacej pohromy na podlahe? V prvom rade sme jej vliali odvahu a priznali, že popri tej galibe mala vlastne veľké šťastie. Mohla si predsa dosť škaredo ublížiť, nebodaj zlomiť nohu.

Prirodzene, prídeme obratom, takže nás môže čakať – ak jej to vyhovuje – už zajtra, ale skôr niekedy popoludní. Tie pozostatky lakov na dlažbe odstránime a kuchyni vrátime jej pôvodný vzhľad, s tým môže z našej strany napevno rátať. Klientka so všetkým nadšene súhlasila, takže nám v kalendári pribudol nový termín.

Zhruba o dvadsaťštyri hodín sme s kolegom…

Zhruba o dvadsaťštyri hodín sme s kolegom už spoločne hodnotili stav „prelakovanej“ kuchynskej dlažby našej klientky. Museli sme ale domácu pani pochváliť, ako si s prvou pomocou šikovne poradila. Dlažba bola síce viditeľne fľakatá a nevzhľadná, ale to najhoršie pani zvládla veľmi dobre, takže na nás ostalo dostať dlaždice už len do pôvodného stavu a zákazníčke splniť konečne jej želanie.

Bolo nám od začiatku jasné, že na takýto druh špecifického znečistenia zaberá len kvalitná, účinná chémia a výkonný kotúčový stroj. Masívna a sústredená energia tohoto výnimočného stroja zaisťuje na každom povrchu detailné a hĺbkové vyčistenie. A tak aj vďaka tejto výdatnej pomoci naplníme predstavy každého zákazníka.

Technologický postup, ktorý firma A SERVIS LIPKA uplatňuje sa dá v krátkosti popísať zhruba takto. Znečistenú dlažbu klienta v prvom rade veľmi precízne a starostlivo vydrhneme s pomocou skvele účinkujúceho chemického roztoku a nášho kotúčového stroja.

Na tomto kroku si dávame vždy mimoriadne záležať. Povrch podlahy takto totiž zbavujeme najhrubších nečistôt a iných prvkov, ktoré sa dlažbe uchytili. Zároveň si však týmto overným postupom pripravujeme vyhovujúce podmienky pre ďalšiu etapu užívanej technológie.  

Akonáhle je povrch podlahy alebo dlažby…

Hĺbkové čistenie znečistených podláhAkonáhle je povrch podlahy alebo dlažby dokonale a vzorne vykartáčovaný, sme pripravení na odsatie všetkých vyplavených nečistôt, zbytkov špiny, mastnoty a vlhkosti. Tu nás očakáva vítaná a výdatná pomoc v podobe extra silného priemyselného vysávača, ktorý je doplnený pružnou hubicou s gumenými lištami.

Mimoriadny a vždy spoľahlivý výkon tohoto špeciálneho sacieho zariadenia odstráni z každej plochy všetky zbytky nečistôt a chemickej peny. Podlaha je preto po tomto dôležitom kroku dokonale pripravená na poslednú fázu celého čistenia.

Celú – už čistú – plochu ešte raz namočíne a pretrieme čistou vodou. Aby sme podlahu dokonale neutralizovali od zvyškov účinného chemického roztoku. Táto časť práce je neoddeliteľnou súčasťou čistiacej metódy. Napokon, ktorýkoľvek zákazník od nás právom očakáva špičkový a jednoznačný výsledok, a to v každom ohľade. Na záver necháme vyčistenú podlahu celkom voľne a pomaly vyschnúť.

Možno v tomto kontexte stojí za zmienku…

Možno v tomto kontexte stojí za zmienku zopár detailov o našom kotučovom čistiacom stroji. Táto špeciálna a silná „mašina“ má hmotnosť okolo päťdesiat kilogramov, čo samo o sebe svedčí o poskytovanom výkone. Priemer čistiaceho kotúča je skoro pol metra, a tak si vieme svoju činnosť v rámci čistenej plochy dokonale rozvrhnúť.

Nami používaný kotúčový stroj je vo svojom výkone naozaj výnimočný. A vždy rovnako účinný, pričom pomáha aj pri tých najrôznejších povrchoch. Snáď iba na okraj. Zvládneme s ním čistenie keramickej dlažby, linolea, marmolea, plávajúcich podláh, betónových povrchov, liatych podláh alebo kameninových dlážok. Skrátka, skvelá univerzálna pomoc v jednom spoľahlivom technickom zariadení.

Asi v tejto chvíli nepoviem nič prekvapivé, keď budem konštatovať, že vďaka overenej technológii a skúseným rukám, sme kuchynskú dlažbu našej pani klientky zbavili aj tých najmenších čiastočiek rozliateho laku. Celá kuchyňa sa vďaka žiarivo čistej dlažbe takmer rozvietila, a navyše krásne prevoňala domácou pohodou.

A pritom domáca pani svietila…

A pritom domáca pani svietila spokojnosťou a neskrývanou radosťou z konečného výsledku snáď ešte viac. Takmer nevedela nájsť slová, ktorými by pochválila najmä vyčistenie špár medzi dlaždicami. Je pravdou, že všetky teraz vyzerali bezmála ako nové.

Ako dlhoročný profík si tiež myslím, že popri odstraňovaní lakov na nechty, bol veľkým bonusom celého čistenia aj fakt, že sme z dlažby odstránili viacročné nánosy mastnoty a rôznych nečistôt, ktoré sa v každej funkčnej kuchyni jendnoducho nazbierajú.

Keď si to spätne preberiem, tak ženské oko našej klientky malo úplnú pravdu, ak videlo dlažbu ako fungl novú. Podľa jej nadšených slov sa každej jednej dlaždici vrátil pôvodný vzhľad a farba. Ako zákazníčka povedala, je na neuverenie, čo A SERVIS LIPKA zvládne a s úsmevom nás ponúkla cigaretou. A pri odchode, už medzi dverami, ešte poznamenala, že nabudúce, ak opäť niečo spácha, nechá radšej všetko tak a rovno nám zavolá.