Pred niekoľkými rokmi som sa presťahoval do Bratislavy. Získal som tu časovo a profesne náročné zamestnanie, ale život vo veľkom, premieňajúcom sa meste má odjakživa lákal. Medzinárodná spoločnosť v ktorej som začal pracovať, mi navyše dopomohla ku kúpe staršieho, ale citlivo zrenovovaného bytu v centre Bratislavy, takže štart bol dokonalý. Umývanie okien Bratislava.

Umývanie Okien Bratislava

V byte žijem zatiaľ sám, lebo moja priateľka ešte študuje. Na známej francúzskej univerzite momentálne dokončuje svoju vedeckú prácu. Pravda, tých niekoľko sto kilometrov je trochu na dlhé lakte, ale dnes sú takéto krkolomné vzťahy skôr pravidlom ako výnimkou. Neostáva nič iné, len s tým vytvrvalo bojovať a veriť, že sa to čoskoro zmení.

Na druhej strane si neviem dosť dobre predstaviť, ako…

Na druhej strane si neviem dosť dobre predstaviť, ako by sme obaja spolu fungovali. Vídali by sme maximálne ráno alebo večer, aj to medzi vchodovými dverami, takže ešte radšej takto. Ak sa však na to pozriem očami normáleneho chlapa, jednu výhodu to vlastne má. Dokonca si myslím, že sa by sa dala – pri dobrej vôli – označiť ako nezanedbateľná. Umývanie okien Bratislava.

Ako bez šmúh umyť okno

Nikdy som nemal v obľube také tie domáce preteky o čisté okná a koberce, dokonalý nábytok bez prachu alebo žiarivo čistú vaňu. Myslím si, že ak človek – zvlášť chlap – žije sám, nie je predsa dôvod prenášať spomínané rodinné zvyky mamy, priateľky, prípadne manželky do priestoru, kde každý deň vládne slobodný a nezávislý duch.

Túto rozumnú, čas a sily šetriacu filozofiu…

Túto rozumnú, čas a sily šetriacu filozofiu som veľmi úspešne preniesol aj do nového bytu v centre mesta, kde ju môžem naplno a bez akýchkoľvek obmedzovaní využívať. V každom smere to bol a ešte aj je, povznášajúci pocit. Uvedený model u mňa funguje bezchybne, aj keď vlastne má tri maličké výnimky. Návštevu mamy, ktorá sa udiala zatiaľ dva razy a návštevu priateľky, ktorá máva iné pravidlá. O niečo horšie to býva do tretice, a to najmä v spojení s polohou bytu.

umývanie okien Bratislava pre firmy, rodinné domy

Život v centre mesta má svoje nesporné výhody, no vyššia prašnosť a invázia peľu, či smogu medzi ne určite nepatrí. Niežeby mi ten sivý povlak na oknách ktovieako vadil, no občas musím preventívne stiahnuť žalúzie, aby prípadný, nečakaný hosť netrpel pocitom, že som nekultúrny barbar, ktorý nevie, čo je poriadok a čistota.

Pravda, keď sa ku mne ohlási mama alebo…

Pravda, keď sa ku mne ohlási mama alebo priateľka, musím okrem bežných mužských trikov, ako-tak upratať, dokonca aj poumývať okná. Nedávno mi to však vôbec nevyšlo. Nárazová pracovná úloha spojená s nutnosťou cestovať až na druhý koniec Európy, mi nečakane vzali všetok voľný i vyhradený čas, takže na umývanie okien som mohol zabudnúť.

Umývanie výškových budov - Práce vo výškach

Ešte počas pobytu v lisabonskom hoteli som začal snaživo pátrať po dajakej dobrej upratovacej firme z Bratislavy, ktorá by mi s poriadkom v byte aspoň čiastočne pomohla. Po pravde, našiel som pomerne dlhý zoznam, ale od začiatku som sa sústredil hlavne na reakcie klientov, ich hodnotenia alebo konkrétne recenzie spojené s prácou tej-ktorej firmy. Umývanie okien Bratislava.

vyskove prace – umývanie okien

Nakoniec som predsa len našiel svojho víťaza…

Nakoniec som predsa len našiel svojho víťaza. Upratovacia spoločnosť A SERVIS LIPKA, s.r.o., vyškové umývanie, čistenie okien a fasád Bratislava, mi ponúkla profil skutočných profesionálov. Navyše ho podporovala pozoruhodná tradícia, dlhodobé odborné skúsenosti a tiež kvalita využívaných technológií. Zavolal som im hneď na druhý deň ráno, lebo čas nemilosrdne bežal a tlačil ma do kúta.

Umývanie okien – Výškové práce

Dohodli sme sa veľmi rýchlo. Slečna z A SERVIS mala nielen milý hlas a príjemné vystupovanie, ale krátko mi popísala aj metódu, ktorú firma dlhodobo uplatňuje, navrhla možný termín, kedy by ku mne jej pracovníci prišli a ponúkla tiež rámcovú kalkuláciu. Súhlasil som bez ďalších dodatkov. Umývanie okien Bratislava.

Umývanie okien vo výškach pomocou horolezeckej techniky

Páni z A SERVIS uzavreté slovo dodržali presne a pár hodín po mojom návrate domov už začali s čistením mojich zahmlených okien. Pracovali sústredene, veľmi pozorne a starostlivo. Asi to nebude prekvapenie, no okná sa po ich zásahu krásne leskli a vyzerali dokonale. A práve tak dopadla aj návšteva mojej priateľky. Žiarivo, dokonale a obojstrannej spokojnosti.

Dokonca som kvôli oknám zažil aj malú žiarlivostnú scénu…

Dokonca som kvôli oknám zažil aj malú žiarlivostnú scénu, ale ktovie, možno to bol len taký ženský rozmar. Priateľka sa ma začala vypytovať, kto mi tak perfektne umyl a vyleštil okná. Nezareagoval som však dosť rýchlo, takže nasledovala podotázka, ktorá dáma ovláda tohoto domáce remeslo tak precízne. Trvalo nejaký čas, kým som ju presvedčil, že išlo o prácu výnimočných profíkov z umývanie okien Bratislava, ale tieň podozrenia akosi nezmizol.

spôsob ako umyť okná

Od tejto pamätnej návštevy sa pre mňa otázka okien a väčšieho upratovania celkom zmenila. S firmou A SERVIS mám dohodnuté čistenie v pravidelných intervaloch, asi tak raz mesačne. Sprvu mi to akosi nedalo a zostával som sedieť na tú necelú hoďku radšej doma. Nech mám prácu dvojicu mužov a ich prácu pod kontrolou.

O práci týchto mužov sa ale nedá povedať jedno…

O práci týchto mužov sa ale nedá povedať jedno-jediné krivé slovo. Okná boli vždy skvele umyté, dokonale čisté a kompletne ošetrené. A pozor, mám na mysli aj parapety plus rámy, čo je pre firmu A SERVIS úplná samozrejmosť. Poriadne umývanie okien totiž nie sú len vyčistené sklá, ale všetko, čo k nim patrí.

Ako umyť okná po stavbároch

Asi po druhom takomto profesionálne zvládnutom umývaní, som sedenie doma vzdal. Vždy som pánov z firmy u seba len krátko privítal, čo-to podotkol a obratom odchádzal sa z bytu preč. Bral som si však aj svoje druhé kľuče. Takže pracovníci po skončení roboty byt len zamkli a kľuče vhodili do schránky. Spoľahliví ľudia – spoľahlivé a pohodové riešenia. Umývanie okien Bratislava.

Čistiace práce vo výškach‎

Medzičasom ma ovládla iná myšlienka. Zrejme si nechám urobiť nano impregnáciu okien, ktorú A SERVIS dlhodobo ponúka. Vďaka nej sa mi nebudú okná z vonkajšej strany aj pár rokov tak výrazne špiniť. Všetok prach a nečistoty z okien potom pohodlne zmyje vietor alebo dážď, čo je pre mňa výborná správa.

vyskove prace cenová ponuka

Pochopiteľne, že…

Pochopiteľne, že spoločnosť A SERVIS LIPKA sa od tých čias postarala už aj o moje koberce. Ale asi ľahko tušíte, ako to všetko dopadlo. Samozrejme, že na výbornú. Mama ma dokonca, počas návštevy o niekoľko dní neskôr, pochválila. Lebo vraj, tak vzorne a precízne vytepované koberce u mňa tuším ešte ani nevidela.

Zimné záhrady, skleníky, okná-umývanie, čistenie

Nič, netreba to dajako predlžovať. Ako vidno, so službami upratovacej firmy A SERVIS LIPKA som nadmieru spokojný, a to v každom smere. Nielenže jej ľudia pracujú výnimočne spoľahlivo a vskutku starostlivo. Ale ich príjemné vystupovanie vás úprimne poteší. Aj to je dôkaz, že ide o firmu profesionálov a odborne i ľudsky zdatných zamestnancov.

Umývanie výloh, odstraňovanie fólií a polepov

Veľmi rád budem s touto spoločnosťou spolupracovať aj naďalej, tým skôr, že čas v mojom rozvrhu akosi výraznejšie nepribúda, skôr naopak. Takže s pokojným svedomím ponechám práce v mojej domácnosti v rukách výnimočne starostlivých profíkov A SERVIS. Zároveň, a bez toho najmenšieho zaváhania, odporúčam služby upratovacej firmy A SERVIS LIPKA aj do vašej ctenej pozornosti, priatelia. Pričom som hlboko presvedčený, že celkom určite budete s výsledkami týchto prác nad mieru spokojní – minimálne tak, ako i ja sám. Umývanie okien Bratislava.

umývanie okien vo výškach cena