Strojové čistenie tvrdých podláh od 1,00 €/ m2
Ošetrenie podláh ochrannou emulziou – voskovanie (3 vrstvy) od 2,00 €/ m2

 
Často dostávame dopyt na čistenie a voskovanie podláh, pretože hĺbkové vyčistenie podláh sa nedá spraviť svojpomocne, tak, aby bol výsledok perfektný a dlhotrvajúci. Pre našu spoločnosť A SERVIS LIPKA, s. r. o. to nie je žiaden problém, pretože sa tejto činnosti intenzívne venujeme. V umývaní a čistení podláh nie sme žiadni nováčikovia, v tejto oblasti sa pohybujeme totiž už viac ako 20 rokov a to nie len na českom, ale aj na slovenskom, rakúskom a nemeckom trhu. Môžeme si dovoliť rozširovať našu pôsobnosť, pretože ponúkame vysokú kvalitu za konkurencieschopné ceny.
 

Strojové čistenie a voskovanie podláh

Ak chceme, aby vaše podlahy boli dokonale vyčistené, je nutné použiť tú správnu chémiu a stroje určené na čistenie podláh. Pri kotúčovom vyčistení podláh sa podlaha umyje hĺbkovo vďaka kotúčovému stroju. Jeho váha cca 40 kg zabezpečuje, že bude vyvinutý dostatočný tlak, ktorý dokáže odstrániť takmer všetky nečistoty. V prípadoch, keď nie je ani tento tlak dostatočný, môžeme na jednokotúčový stroj pripevniť ešte závažia s hmotnosťou 10 – 15 kg. Dôležitý je tiež výber správnej chémie, pretože nie každá chémia je vhodná na všetky typy podlahy. Z našich dlhoročných skúseností už vieme, aká chémia je na ktorú podlahu najviac účinná. Aby sme si však boli úplne istí, že použijeme naozaj efektívnu a zároveň čo najslabšiu chémiu, vyskúšame vybraný typ chémie na kúsku podlahy. Začíname vždy od najslabšieho, aby sme nepoužívali zbytočne agresívnu chémiu, ale aby bola zároveň účinná a bola schopná podlahu vyčistiť do hĺbky. Po výbere chémie vyčistíme podlahu kotúčovým strojom a vodu odsajeme špeciálnym 3-motorovým vysávačom s úzkou štrbinovou hadicou. Na záver ešte pretrieme podlahu čistou vodu, aby sme zneutralizovali zostatky chémie. Na základe našich dlhoročných skúseností odporúčame ošetriť ešte takto vyčistenú podlahu špeciálnou ochrannou samoleštiacou emulziou – fluatáciou. Takéto navoskovanie podlahy ju ochráni pred zašpinením a jej následné umývanie je jednoduchšie, keďže sa špina neusádza priamo na povrchu podlahy. Takéto navoskovanie špeciálnym polymérom robíme v dvoch prevedeniach a to v matnom ako aj lesklom. Lesklý vosk dodá podlahe žiarivý vzhľad a predlžuje jej životnosť.
 
Vďaka našej flexibilite sme schopní vypracovať pre vás komplexný nezáväzný finančný návrh už pár hodín po obdržania dopytu. Nie je pre nás problém vyčistiť aj veľké plochy a to aj v skorých ranných alebo neskorých večerných hodinách, presne podľa želania zákazníka, pretože vaša spokojnosť je pre nás prioritou.
Podlahy umývame v interiéri ako aj v exteriéri. Našimi najčastejšími zákazníkmi sú obchodné centrá a ich jednotlivé prevádzky, ale aj veľké firmy a spoločnosti. Podlahy vyčistíme aj u vás doma.