Čistenie konštrukcií vo výškach od 1,50 €/ bm
Umývanie okien a výkladov vo výškach od 2,00 €/ m2
Umývanie fasád vo výškach od 1,00 €/ m2

Často sa stáva, že okná alebo výklady sa nachádzajú na ťažko prístupných miestach alebo v takej výške, že ich nie je možné umyť zo zeme. Preto sa naša firma špecializuje aj na umývanie okien vo výškach a na ťažko prístupných miestach. Veľa týchto miest sa nedá umyť ani tou najdlhšou teleskopickou tyčou, ktorá má dosah až 9 m. Pri takýchto objednávkach používame buď rebríky, vysokozdvižnú techniku alebo špeciálne vyškolený tím horolezcov, ktorí sú certifikovaní a vyškolení podľa platnej vyhlášky 147/2013 Z. z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti na zaistenie bezpečnosti a ochrany zdravia pri stavebných prácach a prácach s nimi súvisiacich a podrobnosti o odbornej spôsobilosti na výkon niektorých pracovných činností.

Výškové práce – umývanie, čistenie okien a fasád

výškové práce

Pri výbere správneho spôsobu umývania berieme do úvahy viacero faktorov. V prvom rade je to poloha sklenej plochy, ktorá sa má čistiť, ďalej je to veľkosť plochy, umiestnenie budovy či náročnosť terénu. Po vyhodnotení všetkých faktorov zvolíme takú techniku, ktorá je efektívna a výhodná pre obe strany a umožní nám vykonať prácu čo najlepšie.
Dokonalé vyčistenie vašich okien vo výške negarantujú len naši profesionálne zaškolení pracovníci ale aj naša už viac ako 20 ročná prax v tejto oblasti. Za ten čas sme zistili, ktoré metódy umývania sú najlepšie a ako čo najefektívnejšie vyčistiť vaše okná či konštrukcie vo výškach. Naši pracovníci tak môžu podať maximálny výkon a zároveň dodržiavať všetky bezpečnostné opatrenia. Vaše okná ostanú dokonale vyčistené bez šmúh a iných viditeľných nečistôt.

Svoje pôsobenie sme za tie roky rozšírili z Českej republiky na Slovensko, Rakúsko ale aj do Nemecka. Vďaka nášmu medzinárodnému pôsobeniu a flexibilite sme schopní vykonať vašu objednávku umývania okien, fasád a konštrukcií vo výškach presne podľa vašich želaní. Nezáväzný finančný návrh sme vám schopní vypracovať už do druhého dňa.