Bola to pohroma. Horúci olej skončil na dlážke. „Strojové čistenie, umývanie podláh Bratislava“

//Bola to pohroma. Horúci olej skončil na dlážke. „Strojové čistenie, umývanie podláh Bratislava“

Bola to pohroma. Horúci olej skončil na dlážke. „Strojové čistenie, umývanie podláh Bratislava“

Varila som vždy nesmierne rada. Ak si dobre spomínam, mame som v kuchyni pomáhla, ale hlavne zavadzala, už vlastne od škôlky, čo sa v celej rodine rozoberalo ako prírodný úkaz. Jednoducho ma to bavilo viac ako hranie s bábikami alebo inými hračkami.

Viem celkom presne, že si ma neskôr poniektoré ženské členky širšej rodiny doberali a ironicky mi prorokovali, že o keď raz budem mať vlastnú rodinu, začne to byť celkom iná káva. Nemali pravdu. Varenie sa stalo pre mňa dokonca vášňou, takže som po strednej vycestovala za hranice a skúšala preraziť ako šéfkuchárka.

Podlahy čistenie Bratislava

Priznávam, bolo to viac ako ťažké, a tak som po pár rokoch toto úsilie vzdala a pokračovala za sporákom ako majiteľka reštaurácie u nás doma. Dnes, ako mamina a manželka, ktorá vedie svoju vlastnú domácnosť, varím o niečo menej, no stále s vášňou a láskou, najmä pre moje hladné a milované krky.

 

Pravda, niekedy sú to celkom obyčajné jedlá, ktoré v mojej španielskej reštike veľa šancí nemajú, ale mojim doma mimoriadne chutia a v týždennom rozvrhu varenia o ne hlasito a nekompromisne hlásia.

Doma máme dcéru a syna, a tak manžel a syn – ako hovorí on sám – jeho stopercentný klon, zjedia snáď dva razy toľko, ako my dve s dcérou. Koniec-koncov, obaja žijú basketom, majú bezmála dva metre a jeden ako tréner a druhý ako hráč, spália viac kalórií ako paroloď.

 

Nedávno som zase mala domácu kuchársku pohotovosť, a tak som trochu zaspomínala na detské časy u starej mamy. Pustila som sa tak do vyprážania dvoch veľkých karfiolov. Táto super zeleninka je u nás stálicou, pričom nehrá žiadnu rolu jej úprava, takže sa zjavuje na našom stole pomerne často. Iste, vyprážená podoba nie je práve „healthy,“ no chutí skvele.

 

 

Po pravde…

 

Po pravde, celkom sa mi v ten deň v kuchyni darilo, všetko šikovne odsýpalo, a tak som len po očku sledovala veľké nástenné hodiny, kedy sa mi asi tak vyplatí všetko dokončiť, aby sa moja vyhladovaná rodinná partička mohla schuti nakŕmiť.

ako na podlahuAsi som sa viac zamyslela alebo započúvala do rádia, lebo v kratučkej sekunde letel hrniec s horúcim olejom a pár kusmi karfiolu rovno na našu laminátovú podlahu. V zásade som mala obrovské šťastie, že sa obsah hrnca rozletel smerom odo mňa, takže mi na nohaviciach pristálo iba zopár mastných kvapiek.

 

Keď zo mňa opadol prvý strach a stres, začala som rýchlo olej utierať, aby sa mi nedostal rovno do podlahy. Ako-tak sa to podarilo, no celá família po obede skonštatovala, že to asi ručne celé vyčistiť nepôjde. Muž sa síce podvečer na to podujal, ale podlaha ostala akási kalná, matná, stále mastná, a teda aj nebezpečná.

 

Ak má žena v domácnosti dajaký nečakaný problém, najradšej zavolá iným ženám. Mňa okamžite napadli moje dobré kamošky, keďže každá už má vlastnú rodinu, a tým pádom aj mnoho cenných skúseností.

 

Hneď od prvej z nich som sa dozvedela, že k tým najlepším upratovacím a čistiacim firmám patrí A SERVIS LIPKA. Ona sama má s nimi vraj skúsenosti z čistenia okien, ktoré boli zvládnuté na jednotku a jej mame čistili koberce a podlahy. A keď taká skúsená gazdiná konštatovala, že tak čisté snáď neboli odvtedy, čo ich položili, znamená to jediné – sú to machri, ktorí nesklamú v ničom, čo chytia do ruky.

 

Samozrejme, že som si veci preverila aj na webe, lebo nerada skáčem do bazéna naslepo. Firma, ktorá sa čisteniu venuje je jedna vec, ale typ podlahy a spôsob udržiavania druhá vec. A tak som bola nesmierne zvedavá, ako sa na na tento problém pozerá na webe práve spoločnosť A SERVIS LIPKA, nech mám reku vo všetkom jasno.

 

 

Podľa slov samotnej firmy…

čím na podlahu

Podľa slov samotnej firmy, s ktorými som rada a na celej čiare súhlasila, je priebežná a kvalitná údržba povrchu akejkoľvek podlahy zásadná z pohľadu jej funkčnosti, čo potom v konečnom dôsledku predlžuje i jej životnosť.

Druhá prospešná a cenná myšlienka sa spájala so samotným čistením. Žiadnu, ani celkom bežnú podlahu, by sme z princípu nemali čistiť nepreverenými metódami, ktorých je na dnešnom trhu široké more a väčšinu klientov zavádzajú dobre známymi slovnými obratmi „o skvelej kvalite za nízku cenu…“

 

To isté platí aj pri cenovo dostupných čistiacich prípravkoch. Skrátka aj v oblasti chémie platí ono osvedčené a potvrdené spojenie, že skutočná kvalita vždy niečo stála a stáť bude, pričom šetrenie na nesprávnom mieste k žiadnym úsporám nevedie.

 

Ak si klient nedá v tomto smere povedať, ľahko sa mu pritrafí, že v konečnom dôsledku svoju ľahkovážnosť zaplatí aj dva razy. Nekvalitne ošetrená podlaha sa musí čistiť znovu, čo sú zbytočne vyhodené peniaze, no zároveň sa takáto suma navŕší o celkom zbytočný stres a sklamanie z prvotného výsledku.

 

Veľké množstvo dnešných podláh jednoznačne vyžaduje odborný a špecializovaný prístup zo strany ich majiteľa alebo čistiacej firmy. Treba ale jedným dychom doplniť, že základ takéhoto ošetrenia by mali v každom prípade tvoriť skúsení špecialisti a moderné, praxou preverené technológie.

 

Spoločnosť Podlahy čistenie Bratislava má v tejto oblasti za sebou už viac ako dvadsať rokov úspešnej praxe, a tak drvivú väčšinu jej myšlienok podopierajú dlhoročné, cenné skúsenosti. Zároveň sa tiež riadi trvalým pravidlom, že prvoradým cieľom jej každodenného snaženia bola a ostáva komplexná starostlivosť o každého klienta, a to pri realizácii i tej najmenšej objednávky.

 

čistí podlahu

Spokojnosť klienta je vždy na prvom mieste…

 

Spokojnosť klienta je vždy na prvom mieste. Napokon, je to len zákazník, komu je určená profesionálne odvedená práca. A koho musi aj v budúcnosti presvedčiť jej stabilná kvalita. Jednoducho spoločnosť A SERVIS LIPKA usiluje denne o to, aby zákazník pri svojej prvej myšlienke o čistení podláh, podvedome. A takmer automaticky, siahol po jej odborných a kvalitných službách.

Aj preto firma A SERVIS využíva vysokokvalitné a moderné technológie a postupy. Ošetrovanie a čistenie podláh alebo podlahových krytín realizuje zásadne iba s výdatnou pomocou unikátneho. A spoľahlivého kotúčového stroja, modernej chémie a s dokonale preverenou metódou.

 

Každá nová objednávka na čistenie podláh sa preto vo firme A SERVIS začína úvodnou pracovnou etapou výkonného jednokotúčového stroja. Toto zariadenie pomáha detailne a hĺbkovo čistiť akýkoľvek druhy podlahy. A tak pre našich klientov odborne zrealizujeme čistenie plávajúcich podláh, marmolea, linolea, kameninových. A betónových plôch alebo podláh z dreveného z masívu.

 

Na začiatku je tak povrch znečistenej podlahy veľmi dôkladne a precízne vydrhnutý, a to zásadne s pomocou účinnej a šetrnej čistiacej chémie. Po tomto systematickom vykratáčovaní celej plochy, môžeme začať s druhou fázou, ktorou je vysávanie spojené s extra silným, a pritom nanajvýš šetrným vysávačom.

Pracovníci A SERVIS-u dokážu s jeho pomocou nekompromisne odstrániť zájdenú špinu, nečistoty aj mastnotu. Zároveň zmizne aj všetka zostatková voda, ktorá sa ploche ešte udržala. Veľkú pomoc obsluhe vysávača poskytuje jeho špeciálna technická úprava, ktorá spočíva vo pružnej hubici a gumených lištách. Vďaka nim sa voda „zozbiera“ oveľa ľahšie.

Akonáhle skončí proces vysávania, čistená podlaha sa dá považovať za hygienicky čistú a hĺbkovo vydezinfikovanú. Napriek tomu je tu ešte jedno umytie celej podlahy, a to len čistou vodou. Takto pre klienta zabezpečíme neutralizáciu povrchu podlahy pre zbytkovými účinkami chemického prípravku, použitého pri kartáčovaní. Následne sa podlaha vysuší.

 

firma čistí podlahu

Kotúčový stroj našej upratovacej a čistiacej spoločnosti…

 

Kotúčový stroj našej upratovacej a čistiacej spoločnosti A SERVIS LIPKA je aj pre tieto jeho skvelé vlastnosti. A výnimočnú výkonnosť, považovaný za jediné zariadenie na našom trhu, ktoré dôsledne. A kvalitne zvláda detailné aj komplexné čistenie akéhoľkoľvek typu podlahy.

 

Špecialisti, ktorí s ním denne a aktívne pracujú, navyše poznajú všetky kroky a postupy nami využívanej čistiacej technológie. Samozrejme, že majú dokonalý prehľad o používaných chemických prípravkoch, ktoré je možné pri tomto druhu čistenia bezpečne používať.

 

Odborné čistenie podláh svojich klientov firma A SERVIS realizuje hlavne s použitím zásaditej chémie. Prirodzene, systém čistenia počíta aj s využitím chemických látok s kyslým charakterom. Vtedy sa ale čistia podlahy, ktoré boli tvorili súčasť rekonštrukčných alebo stavebných prác. Tieto účinné, no agresívne látky sa mimoriadne dobre hodia na likvidáciu povlakov z vápna alebo cementu, zbytkov stavebných nečistôt a pod.

 

S týmito chemickými prípravkami sa však nedá pracovať pri čistení podláh z prírodného kameňa, keďže jestvuje vysoké riziko ich poškodenia. Obdobné pravidlá funguju aj pri voľbe kartáčov. Kvôli vysokej kvalite práce je dôležité pracovať s tými najlepšími, no zároveň najjemnejšími kartáčmi. Ich výber a použitie je samozrejmou úlohou našich zamestnancov.

 

čistenie podlah

Na trhu je dnes veľa firiem…

 

Na trhu je dnes veľa firiem, ktoré čistia podlahy aj koberece na profesionálnej báze. Mnoho klientov sa však často sťažuje na kvalitu konečných výsledkov ich práce. Podlahy sú na naoko čisté, bez špiny, fľakov a škvŕn, no ich povrch ostáva akosi nevzhľadný, hrubý a nepríjemný na dotyk. Dokonca sa na nich často objavujú aj škrabance.

Firma A SERVIS LIPKA svojim klientom jednoznačne garantuje, že pri použití výkonného kotúčového čistiaceho stroja a špeciálnej chémie. S ktorými pracujú naši odborne zdatní špecialisti, nedochádza k nijakej forme zdrsnenia, či poškriabania konkrétnej podlahy.

 

Kľúčovým prvkom prispievajúcim k čistej podlahe je odborné navoskovanie vyčistenej plochy, ktoré sa realizuje v procese tzv. fluatácie. Na vyčistenú podlahu odborníci A SERVIS-u nanášajú vrstvu špeciálneho priemyselného polyméru, takže povrch podlahy bude ošetrený kvalitným chemickým voskom.

 

Tento dôležitý krok doporučujeme všetkým našim zákazníkom. Nanesený vosk na vyčistenej dlážke totiž spoľahlivo zaistí, že podlaha sa nebude predčasne znečistovať. A zachová si elegantne čistý vzhľad po čo najdlhší čas.

Na takmer všetky podlahy firma A SERVIS nanáša pololesklý alebo matný vysokokvalitný vosk, keďže sa v praxi dobre osvedčil. Výhody a funkčnosť tohoto vosku chvália aj samotní klienti. Čo je ďalším dôkazom, že služby firmy A SERVIS LIPKA smerujeme vždy k maximálnej spokojnosti klienta.

 

Vosk zabezpečuje optimálnu elasticitu povrchu podlahy aj protišmykový efekt, čo je pre užívateľa podlahy dôležité. Podlaha sa tak ľahko nepoškriabe a ostane krásne žiarivá. Navyše, účinný protišmykový e

čistenie podlah

fekt zvyšuje mieru bezpečnosť každodenného užívania v prostredí s malými deťmi, seniormi alebo málo mobilnými zákazníkmi.

 

Čistá podlaha sa voskuje dvakrát až trikrát…

 

Čistá podlaha sa voskuje dvakrát až trikrát, aby sa na jej povrchu vytvorila kompaktná. Odolná vrstva, ktorá zabezpečí nielen pružnosť a protišmykovosť, ale spoľahlivo ochráni čistý vzhľad plochy, a to na veľmi dlhý čas. Na zakonzervovanie, teda voskovanie, používame kvalitný vosk PKD z nemeckej produkcie.

Vosk poskytuje vyčisteným podlahám vysokú a preverenú životnosť. Zákazník po jeho aplikácii tiež ocení, že dobre a odborne navoskovaná podlaha sa udržiava podstante lepšie a komfortnejšie. Dobrým príkladom je tiež eliminácia tzv. efektu bosých nôh. Táto esteticky nepríjemná súčasť denného užívania podláh sa vďaka tomuto vosku a jeho kvalite. Obmedzí na minimum, prípadne sa u klienta neobjavuje vôbec.

Pod dojmom všetkých tých slov od kamošky a podstatných informácií z webu som hneď druhý deň ráno zavolala do firmy A SERVIS LIPKA. Aby som si dohodla čistenie mojej kuchynskej podlahy, ktorú takmer poničil horúci olej.

A viete, že ma ani veľmi neprekvapilo, keď boli na druhej strane telefónu voči mne skutočne milí, ústretroví. A hľadali to najlepšie riešnie, pokiaľ išlo o termín a čas? Ozajstní profesionáli sú skrátka takí a klient je pre ne vždy na špici.

Podlahy čistenie Bratislava
O tri dni už dvaja pracovníci A SERVISU-u dávali našu plávajúcu podlahu do poriadku. Stroj, chémia, oni dvaja – všetko bolo dokonale zladené a práca im šla krásne od ruky. Podlaha sa pomaly vracala tam, kde kedysi bola. Dokonca aj domácnosť krásne voňala čistotou a hygienou.

No a po finálnom navoskovaní sa ich odborná a perfektne odvedená práca zavŕšila. Kuchyňa vyzerala vážne skvele a podlaha v nej takmer svietila. Čistá, hladká, ošetrená, proste nádhera. Mala som vážne veľkú radosť. Lebo sa mi potvrdili nielen slová kamošky a texty na webe, ale nasklamala ma ani moja ženská intuícia.

Nesmierne rada vám teda profesionálne služby spoločnosti A SERVIS LIPKA odporúčam. Keďže dnes už viem, že sú tou najlepšou voľbou pre dokonale. Odborne ošetrenú, krásne čistú a dlhodobo odolnú podlahu. Verte mi, že A SERVIS je pre vašu podlahu to najlepšie.

 

 

 

 

 

 

Rate this post
Napísal/a | 2018-02-12T13:42:23+00:00 február 12th, 2018|voskovanie podlahy|0 Komentárov

Napíšte komentár