Strojové čistenie koberec zbavilo aj čokoládového cesta. Tepovanie kobercov Bratislava

//Strojové čistenie koberec zbavilo aj čokoládového cesta. Tepovanie kobercov Bratislava

Strojové čistenie koberec zbavilo aj čokoládového cesta. Tepovanie kobercov Bratislava

 

Svojho času som v rámci istého – nechtiac odpočutého – dámskeho rozhovoru zachytil veľmi zaujímavú charakteristiku kobercov. A keďže som v tejto oblasti profesionálom, ktorý sa odbornému čisteniu a ošetrovaniu kobercov venuje už naozaj dlho, veľmi ma zaujala.-Čistenie kobercov Bratislava

 ako vyčistiť koberecV tej…

V tej špecifickej výmene názorov jedna dáma hovorila druhej, že s kobercom zažíva občas takmer schizofrenické pocity. Bez neho by bol vraj priestor bytu dokonale sterilný a desivo prázdny. Na druhej strane ale musí dávať na koberec neustále pozor, aby sa nestal obeťou vyliatej kávy, dajakej mastnoty alebo chemikálie.

Čakal som ako to skončí, ale toľko dôvery v profesionálne čistenie kobercov som ani nepredpokladal. Druhá pani – s úľavou v hlase – oznámila svojej priateľke, že ona si tento problém vyriešila raz a navždy, a to vďaka spoločnosti A SERVIS LIPKA. Skutočne ma to potešilo, dokonca veľmi, keďže v tejto upratovacej a čistiacej firme pracujem už dajaký ten piatok, a takáto poklona urobí dobre každému.-Čistenie kobercov Bratislava

Dámy…

Dámy sa však zodvihli a nečakane odišili, a tak som mal – aspoň na niekoľko minút – vzácnu príležitosť všetko pomaly a sústredene vstrebať a v duchučím vyčistiť koberecsi zopakovať zopár zásadných myšlienok spojených s našou firmou A SERVIS LIPKA, kde sa – okrem iného – venujem odbornému čisteniu kobercov.

Nech si hovorí kto chce, čo chce, ale také čistenie kobercov nebýva práve príjemným trávením voľného času. A je celkom jedno, či hovoríme o domácnosti, firme alebo dajakom úrade. Vždy ide o riadnu fušku – so všetkým, čo k nej patrí. Otlačené kolená, ruky v sponáte, tvrdá kefa, únavný postup a neistý výsledok.

Našťastie…

Našťastie dnes už tu máme odoborné firmy, naopríklad také, akou je tá naša, teda A SERVIS LIPKA, ktoré sa takýmto namáhavým prácam venujú profesionálne už dlhé roky, takže čistenie kobercov zvládnu na vyššej úrovni, kvalitnejšie, rýchlejšie, a najmä – zákazník sa pri tom nijako nenarobí.

Keď tak ale o tom ďalej premýšľam, treba tento obecný úvod, uviesť na pravú mieru. Otázky kvality, odbornosti a dobrého výsledku by sa mali posudzovať nanajvýš ostražito, keďže platí, že nie je firma ako firma. O okrem toho existujú aj rôzne čistiace metódy, takže klient by mal mať aspoň základnú predstavu, čo od práce profesionálov očakáva.-Čistenie kobercov Bratislava

Medzi…

Medzi najčasako odstrániť škvrny na kobercitejšie využívané metódy a čistiace postupy, ktoré sú na dnešnom trhu prítomné, patrí extrakčné čistenie, strojová hĺbková metóda a tiež suché čistenie. S touto „trojkou“ čistiacich riešení sa zákazník v bežnej praxi stretne asi najčastejšie.

Niežeby som chcel dajako v tejto téme predbiehať, ale z pohľadu celkovej kvality a dobrého výsledku by sa mal klient zamerať na fakt, že nie každá profi firma dokáže koberec vyčistiť na výbornú. Nie každý totiž disponuje dostatkom odbornosti, kvalitných technológií a praktických skúseností, aby dokázal kobercu vrátiť dokonale svieži a čistý vzhľad, a pritom mu žiadnym spôsobom neublížiť.

Pokiaľ ide…

Pokiaľ ide o našu spoločnosť, služby svojim klientom poskytujeme práve s výdatnou pomocou strojovej hĺbkovej metódy. A keďže sa v oblasti čistiacich a upratovacích služieb pohybujeme už viac ako dvadsať rokov, máme so strojovým čistením kobercov naozaj komplexné. A takmer starostlivosť o svetlý koberecnepreberné množstvo skúseností.

Denne bývajú s nami odvedenou odbornou prácou spokojní klienti u nás doma, teda v Českej republike. Ale tiež na Slovensku alebo v Rakúsku, či Nemecku. Dobré meno nám získala nielen trvalá a vysoká kvalita, ale aj stály dôraz na moderné technológie, špičkovú chémiu, a hlavne – našich jedinečných zamestnancov.-Čistenie kobercov Bratislava

Ak však…

Ak však chceme byť naozaj celkom spravodliví, tak asi toho najpracovitejšieho, a v každom smere najspoľahlivejšieho pomocníka v našej spoločnosti, predstavuje nadmieru výkonný jednokotúčový stroj. Toto výnimočné technické zariadenie, dokáže vyčistiť fľaky údržba kobercea škvrny na akomkoľvek druhu koberca.

Dvadsať rokov je však dlhá doba, takže firma Čistenie kobercov Bratislava sa nevenovala len kobercom a ich ošetrovaniu, ale realizujeme tiež komplexné umývacie a leštiace práce na oknách a sklenených fasádach, ťažko prístupných, prípadne atypických sklenených stenách, ako aj práce vo výškach, a tiež odborné a šetrné odstraňovanie graffiti, rôznych plesní a pod.

Okrem…

Okrem toho ponúkame  našim zákazníkom odbornú údržbu a čistenie rôznych typov dlažieb, linolea, vinylu, plávajúcich alebo liatych podláh, betónových i kameninových povrchov. Samozrejme, všetko na profesionálnej a najmodernejšej technologickej úrovni.lacné čistenie kobercov

Zároveň sa denne snažíme udržiavať úzky kontakt s technologickým i technickým vývojom, resp. najnovšími poznatkami v týchto oblastiach služieb, takže naše remeselné a odborné práce sú v každom smere aktuálne a progresívne. Inak povedané, nečakáme so založenými rukami, kým vývoj príde za nami, ale sami mu kráčame v ústrety.-Čistenie kobercov Bratislava

Zamestnanci…

Zamestnanci spoločnosti A SERVIS LIPKA preto dokážu svojim klientom adekvátne poradiť, a najmä účinne a cielene pomôcť. Dobrým príkladom môže byť aj technologické porovnanie čistenia kobercov. Je pravda, že extrakčné čistenie je oproti strojovej hĺbkovej metóde o dajaký ten cent lacnejšie, ale to je stále iba jedna strana členitej mince.

Strojová hĺbková metóda totiž dokáže ošetriť každý koberec až do hĺbky, a pritom veľmi kvalitne a precízne. Zároveň ho aj dokonale vydezinfikuje. Extrakčný postup, teda tzvnajlacnejšie čistenie kobercov. mokré čistenie, stojí stále v minulosti. Ide o zastaraný, neúčinný, málo efektívny systém, kde je nekvalitou jeho čistenia dokonca ohrozovaný aj vzhľad samotného koberca.

Domnelé…

Domnelé finančné úspory pri čistení  versus očakávaná, konečná kvalita, ale dokážu každému klientovi poriadne zamotať hlavu. Lenže lacné a príliš jednoduché riešenia potom zákazníka vo finále stoja oveľa viac, ako čiastka vydaná za profesionálny výkon pri samotnom strojovom hĺbkovom čistení.

Patrí sa zdôrazniť, že všetky technológie, ktoré naša spoločnosť roky využíva, zatiaľ v ničom nezlyhali. Neviedli k problémom s dosahovanou kvalitou, termínmi, konečným vzhľadom a nijako nepoznačili ani povrch čisteného koberca. To sú tie najpodstatnejšie a najdôležitejšie informácie. Zmyslom a cieľom každej realizovanej zákazky ostáva maximálna spokojnosť klienta a dokonale čistý koberec.-Čistenie kobercov Bratislava

ľahké čistenie sedačiek

Práca našej…

Práca našej firmy vždy počítala s výraznou a nenahraditeľnou pomocou modernej techniky. Bola to práve ona, kto nás trvale spájal so svetom progresívnych technológií čistenia. Aj preto naše hĺbkové strojové čistenie bez zaváhania zvládne, aj v tých najťažších podmienkach, pomoc svojim klientom v každom smere.

Pevným základom strojovej čistiacej metódy teda ostáva jednokotúčový stroj. Pokiaľ ide o samotné technické zariadenie, predstavuje hmotnosť okolo päťdesiat kilogramov, pričom pri každodennej práci dokonale využíva svoje rotačné kefy, ktoré vedia nanajvýš spoľahlivo a systematicky aplikovať čistiacu chémiu až do štruktúry koberca.

rýchle čistenie kobercovV porovnaní…

V porovnaní so systémom extrakcie, dokážeme s týmto prevereným zariadením odstraňovať aj tie najhoršie nečistoty. Iste, extrakčný postup nečistoty z koberca uvoľní tiež, no už v sebe nemá požadovaný technologický, ani výkonový potenciál, aby ju aj dôkladne odstránil. Práve tento nedostatok sa dá z pohľadu klienta, ale najmä odborníka, označiť ako najväčšie mínus procesu mokrého čistenia.

Jednokotúčový stroj s rotačnými kartáčmi firmy A SERVIS LIPKA plus vysokovýkonná, ale nadmieru šetrná chémia, a najmä naši odborne zdatní zamestnanci-profesionáli, vytvárajú základ trvalého úspechu hĺbkovej strojovej metódy.-Čistenie kobercov Bratislava

Vďaka…

Vďaka tejto našej skvelej „mašine,“ potom adekvátny chemický prípravok preniká až do hĺbkovej štruktúry koberca. Tento proces intenzívneho a systematického čistenia trvá v našom riešení dovtedy, kým z koberca neodstránime aj tie posledné zvyšky nečistôt.

Počas tohoto dôkladného čistenia sa koberec zákazníka zbaví nielen zájdenej  špiny, ale sú zlikvidované aj všetky zdraviu škodlivé látky, akými bývajú roztoče i alergény. Každý koberec vyčistený a ošetrený strojovou hĺbkovou metódou preto ostáva nielen perfektne čistý a nadýchaný, ale aj dokonale vydezinfikovaný.

Zákazník…hĺbkové čistenie kobercov

Zákazník tak dostáva do užívania všetky hygienické výhody čistého povrchu, ktoré mu umožňujú, aby sa na tejto zdravotne nezávadnej ploche mohli bezpečne hrať malé deti alebo zvieratá. Úplnou samozejmosťou sú potom mimoriadne výhody takéhoto koberca pre každodenné služby v zdravotníckych či sociálnych zariadení.

Vďaka hĺbkovej strojovej metóde sa navyše každý vlas dokonale vyčisteného koberca dokáže napriamiť a získať späť svoj stratený objem a hebkosť, čo je veľkým benefitom, vítaným každým klientom. Na konci čistenia ostane povrch  koberca krásne nadýchaný, vláčny, a preto na zákazníka pôsobí ako nový.

S finálnou…

S finálnou kvalitou každého koberca spoločnosti A SERVIS LIPKA pomáha ešte jedno dôležité technické zariadenie. Extra silný a účinný, trojmotorový vysávač.dezinfekčné čistenie kobercov S prispením jeho enormnej sacej sily, ktorá však rešpektuje vysoké parametre ochrany koberca. Nie je problém odstrániť zvyšky peny, všetky uvoľnené nečistoty, ako aj všadeprítomné roztoče a alergény.

Funkcie extra silného vysávača však ponúkajú nášmu klientovi aj ďalšie zaujímavé plus. Vďaka trojici výkonných motorov dokážu pracovníci A SERVIS-u precízne a do sucha odsať aj nazbieranú vodu na čistenej ploche. Čo je výrazný príspevok pri dosahovaní podstatne vyššej finálnej kvality a spokojnosti klienta.

Malé,…

Malé, no dôležité upozornenie k téme extrakcie a jej kvalitám. Počas tzv. mokrého čistenia, každý jeden koberec do seba nasaje až príliš veľký objem vody. Zastaraný technologický systém extrakčného čistenia ju ale nedokáže dostatočne efektívne odstraňovať. A tak sa všetka voda a vlhkosť v koberci nazhromaždia.

Klient preto musí nedobrovoľne čakať, kým sa voda z plochy a tela koberca celkom vysuší, čo je mimoriadne nepríjemná a obmedzujúca správa. Už len tento fakt predstavuje pre každého zákazníka a jeho pocit komfortu počas čistenia značné negatívum.

Je vážne…strojové čistenie kobercov

Je vážne smutné, že takéto „povinné“ čakanie máva až tak široké časové rozpätie. Podľa konkrétnych podmienok v danom priestore, sa časový interval zvykne pohybovať od troch až do deväť hodín, čo zrejme už ani ďalšie komentáre nepotrebuje.

A ako by to nestačilo. Priveľké množstvo vody, pomáhajúce počas extrakčného čistenia, na povrch vyplaví veľké množstvo nečistôt a dlhodobo zašlej špiny. V istom zmysle je to celkom v poriadku, no v konečnom dôsledku ide o výrazný prejav nekvality a technologickej nedostatočnosti, ktoré sa zákonite prejavia vo finále.

Keď napokon…

Keď napokon takto ošetrený koberec konečne uschne, všetka vyplavená špina začne na  ploche vytvárať nevzhľadné fľaky a škvrny, čo zákazníka doslova šokuje, keďže na konci práce očakával čistotu a perfektný vzhľad. A to nespomíname fakt, že zákazník vydal svoje peniaze v očakávaní kvality a vzornej čistoty.

cena čistenie kobercov

 

Bohužiaľ, neraz sa stane, že logická reklamácia takejto práce skončí novým čistením. Vieme, o čom hovoríme, keďže naša spoločnosť A SERVIS LIPKA bola už neraz „záchranným kolesom“ práve takýchto zlyhaní. A treba dodať, že toto čistenie býva často technologicky náročnejšie ako to prvotné. Zbytočné finančné náklady a stres radšej ani nespomíname.

Na záver…

Na záver našej malej úvahy sa teda ukazuje, že hĺbkové strojové čistenie realizované spoločnosťou A SERVIS LIPKA ponúka klientom oveľa vyššiu mieru preukázateľných a očakávaných výhod. Technologickej istoty a vyššej kvality konečného výsledku, ako  popisovaná, technicky a morálne zastaraná. A pritom neefektívna metóda extrakcie. Samozrejme, ostáva len na voľbe zákazníka napokon dá prednosť.

Naša nedávna zákazníčka dala jednoznačne prednosť našej strojvej metóde, aj keď nešlo o náhodu. Mala totiž osobnú skúsenosť s extrakčným čistením z domácnosti svojich rodičov, pričom išlo o poznanie dosť negatívne. Aj preto sme pre ňu boli jasnou voľbou.

Vďaka…

Vďaka chvíľkovej nepozornosti a všadeprítomnej detskej hre sa jej na kuchynský koberec vylialo čokoládové cesto na muffiny. Robila všetko, čo mohla, ale pochopila, že hrubé čistenie plochu skôr poničí, ako vyčistí. Oslovila preto nás a stavila na strojové čistenie.kde nechať vyčistiť koberec

Veľmi radi sme jej s kobercom pomohli, keďže bolo jasné, ako sa vedia cesto, kakao a tuk na vzhľade koberca podpísať. Mladá žena mala z výsledku veľkú radosť. Keďže koberec vyzeral opäť ako nový a po ceste na muffiny nebolo ani stopy. Navyše bola plocha kuchynského koberca nadýchaná, krásne jednoliata a svieža.-Čistenie kobercov Bratislava

Bude nás…

Bude nás veľmi tešiť, ak si pri najbližšej príležitosti zvolíte služby práve našej upratovacej a čistiacej spoločnosti A SERVIS LIPKA. Môžeme vám už teraz zaručiť, že s výsledkom práce budú spokojné nielen vaše koberce a celá domácnosť. Ale najmä vy sami. Lebo zákazník bol, je a ostane pre našu firmu vždy na prvom mieste.

 

Rate this post
Napísal/a | 2018-02-15T12:25:39+00:00 február 15th, 2018|tepovanie kobercova|0 Komentárov

Napíšte komentár